Moderní rodinné domy

 

   > Vítejte na stránkách firmy Jenostav s.r.o.! <

 Naší doménou je výstavba rodinných domů a to jak dřevostaveb, tak zděných systémů.

 Dále se zabýváme rekonstrukcemi středního rozsahu a ostatními stavebními pracemi včetně vypracování projektové dokumentace, stavebním dozorem atd.

 Máme více jak 10-ti leté zkušenosti s výstavbou rodinných domů, desítky úspěšných realizací po celé České republice a nespočet spokojených zákazníků!

 

Postavíme Vám domek dle Vašeho individuálního přání (projektu) na Vaší parcele, případně zajišťujeme i kompletní projekt a stavební povolení (ohlášení).

K dispozici máte na výběr z katalogu typových řešení. Ve spolupráci s naším projektantem nabízíme i individuální uzpůsobení projektu dle Vašich specifických požadavků.

Máme širokou nabídku velikostí domů od 60 m² do 220 m² zastavěné plochy, případně i dvojdomky!

Ptáte se proč právě dřevostavbu?

> Výhodou dřevostavby jsou krátké termíny výstavby - při variantě „na klíč“ jsou 3-4 měsíce od zahájení po předání.

> Další výhodou je nízká cena!
Rodinné domy „na klíč“ - bungalovy v základním provedení nabízíme v nízkých cenách (tj. kompletní stavba od základů po střechu, včetně zařizovacích předmětů a topení, pouze bez obkladů, dlažeb, podlahových krytin, svítidel a kuchyňské linky), proto neváhejte a pošlete nám svou poptávku!

> Montáž obkladů, dlažeb a položení podlahových krytin je řešeno individuálně v průběhu výstavby, kdy uvidíte prostory v reálném stavu a můžete si tak udělat lepší představu!

Provádíme bezplatně konzultaci s prohlídkou místa Vaší plánované stavby a následně prvotní odhad ceny. Stačí nám jen zavolat!

V případě Vašeho zájmu nabízíme ukázku již realizované stavby ve Vašem okolí!
Sami si tak můžete ověřit, jak se pohodlně bydlí v námi postaveném novém domě. Jaké jsou zkušenosti zákazníků s výstavbou a jednáním pracovníků naší firmy.

Jestli Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o další informace, neváhejte a vyplňte kontaktní formulář.

Budeme se těšit na naši spolupráci!

Ing. Petr Jeřábek – jednatel společnosti


 

 

Pomocí tohoto formuláře nám můžete zanechat svoji poptávku, dotaz nebo nějaký vzkaz, případně nás můžete kontaktovat přímo. Rádi se Vám co nejdříve ozveme.

Jméno(*)
Vyplňte Vaše celé jméno.

Telefon(*)
Zadejte telefon ve formátu: 777 123 123

E-mail(*)
Invalid email address.

Zpráva
Zde zadejte Váš vzkaz.

Ochrana proti robotům(*)
Ochrana proti robotům
Neplatný Vstup